wtorek, 27 marca 2012

Teatr KraKoTeka - Trzej Bracia.

Jak już pisałam wcześniej czasami będę Was zamęczała nieco innymi wpisami, niż te związane z outfitami. Tak, znów będzie o teatrze. O Krakowskim Kolektywie Twórczym pisałam już tutaj. Jeśli kogoś zainteresuje temat naszego teatrzyku, to zapraszam na stronę internetową naszej Sceny 21, bądź facebookowy fanpage. No, dość już tej reklamy.

Ostatnio mieliśmy przyjemność czytać (performatywnie) najnowszą sztukę Edwarda Pasewicza pod tytułem "Trzej Bracia". 

Arturko, Pawełko i Rafałko tkwią w swym zapyziałym domu sparaliżowani strachem przed wiadomością o śmierci Matki - wprawdzie ojców mają trzech, ale Matkę tylko jedną. Tkwią i piją, bo tylko to im pozostało. Piją i czekają. Czekają, a czekać nie chcą. Nie chcą czekać, więc piją. Snują się po domu bez luster, bez Lacana, bez serc, bez ducha. Aż w końcu pojawia się Ona... Kalina... Czy będzie ich Godotem?

"Trzej bracia" są kolejnym projektem KraKoTeki, który już nie długo będzie miał swoją sceniczną premierę na deskach Sceny 21.


Reżyseria: Edmil Błoszewicz (Edward Pasewicz / Kamil Błoch);  Grafika i wizuale: Paweł Sobierajski;  Oprawia muzycznie: Łukasz Laxy;  Czytają: Teresa Pawłowicz (gościnnie)/Kaja Sosnowska / Tomasz Adamski / Kamil Błoch / Paweł Frydrych / Adam Możdżonek 

A żeby nie było nudno, to tutaj wrzucam kilka zdjęć: 
Na sobie mam:

Szpilki: Venezia

Sulienka: Dagnez


Oczywiście bez muzyki się nie obędzie. Jakby komuś się podobały linki, które zamieszczam, to tutaj można znaleźć więcej tego stuffu RozStrojoneNastroje:5 komentarzy:

 1. o, kolejny nieliczny blog z gatunku tych niepustych. i twarz calkiem mila. i sztuka prezentacji dajaca odczucie ze widz nie jest olewany tandeta...
  i: bardziej mi pasujesz do tych krotkich wlosow:)

  OdpowiedzUsuń
 2. no nie! kiedy to mogę zobaczyć? ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Premiera planowana na czerwiec, oczywiście dam znać - będziesz moim honorowym gościem :)

   Usuń